Mladší žáci - 1. kolo - Turnaj v Prostějově

V neděli 20. 9. 2020 jsme pořádali v Prostějově, v hale RG a ZŠ města Prostějova 1. kolo soutěžního turnaje Ligy olomouckého kraje v kategorii mladších žáků. Byl to úvodní turnaj v nové sozóně, ale bohužel jej opět poznamenala koronavirová nákaza.

Účastníci turnaje: 

  • SK HFP Prostějov
  • Házená Velká Bystřice
  • HBC Olomouc

Ještě před začátkem turnaje nám družstvo HBC Olomouc oznámilo, že jejich hráči jsou v karanténě COVID-19 a proto se nemohou turnaje zúčastnit. Z tohoto důvodu jsme sehráli plánované utkání pouze s družstvem Házená Velká Bystřice.

 

SK HFP Prostějov - Házená Velká Bystřice     8 : 27

Sestava: Zeman P. 1/0 - Letocha L., Výmola O., Julínek D. 4/1, Nezval O. 1/0, Pagáč M. 2/0, Prosek P., Tichý P., Miko D., Pokorný Šimon, Pokorný Štěpán, Hampl O., Zbořil R.

ŽK - 2x     2' - 5x

Na našich hráčích byla vidět dlouhá pauza, která následovala po zrušené minulé sezóně. Oproti ostatním družstvům máme pořád velmi mladé hráče, protože většina je ročník 2009 a někteří z nich nastoupili ke svému prvnímu utkání v kategorii mladších žáků. Průběh utkání byl jednoznačný, hráči Velké Bystřice byli pohyblivější, technicky vyspělejší a měli větší vůli po vítězství. V útoku jsme dělali spoustu zbytečných technických chyb a obrana byla málo důrazná. 

V každém případě nám toto utkání ukázalo další zaměření při tréninku a že máme co zlepšovat. Velmi pozitivní je snaha hráčů se zlepšovat a také poctivá účast na tréninkových jednotkách. Pokud nejsou hráči zranění nebo nemocní, máme v podstatě 100% účast. To je velké povzbuzení do dalších tréninků a příslib dalšího zlepšování našeho herního projevu.

--->video ve videogalerii<---