35,10,0,50,1
25,600,60,1,3000,1000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
1,2,0,0,0,40,15,5,0,0,0,0,0,0
NSA
prostejov
olkraj
Gdesign
palenice
spacil
VSTAV
manus
vecernik
vendi
handball

Hodnocení uplynulého roku 2020

Vážení sportovní přátelé,

máme za sebou rok 2020, který byl velice náročný z hlediska pandemie COVID-19. Do tohoto roku jsme jako klub vstupovali s velkým očekáváním, protože poprvé v krátké historii klubu jsme pro sezónu 2019/2020 k družstvům mladších a starších mini žáků vytvořili i družstvo mladších žáků. S mladšími žáky jsme měli v úmyslu účastnit se větších vícedenních turnajů, ale bohužel pandemie nám veškeré plány změnila. Ještě počátkem roku 2020 jsme stihli uspořádat domácí turnaj pro mladší a starší mini žáky, turnaj pro mladší žáky, ale březnový turnaj mladších žáků O pohár hejtmana Olomouckého kraje jsme již museli zrušit, protože došlo k uzavření tělocvičen a sportovních hal. Tréninky byly tradičně 2x týdně mini žáci a 3x týdně mladší žáci. Bohužel uzavřením tělocvičen zkončili i naše tréninkové aktivity, současně se zrušením všech jarních soutěží. Museli jsme čekat, až se protiepidemická opatření zmírní.a ze strany vlády ČR dojde k povolení sportovní činnosti.

K tomu došlo v polovině května a ihned jsme začali trénovat na venkovním hřišti U Kalicha. Jelikož byla dlouhá tréninková pauza, zrušili jsme prázdninovou přestávku v červenci a trénovali jsme nepřetržitě celé prázdniny až do konce srpna, kdy jsme odjeli na tradiční tréninkový kemp, který každoročně pořádáme v prostorách Turistické základny TJ Sokol II ve Ptenském dvorku. Kempu se zúčastnila naprostá většina dětí a v přípravě na novou sezónu nám velmi pomohl. Opět nám přálo počasí, takže děti si mohly mimo náročných tréninkových podmínek užít i koupání a okolní přirodu.

Novou sezónu jsme zahájili každoročním přípravným turnajem, který pořádá TJ Sokol Horka nad Moravou. V sobotu je turnaj organizovaný pro minižactvo a v neděli pro mladší žáky. Obou turnajů jsme se zúčastnili se všemi družstvi a ukázalo se, že tréninkové manko se projevuje na kvalitě hry, což bylo vidět zejména u mladších žáků. Ale oba turnaje splnili naše očekávání. Novou sezónu jsme zahájili v září, ale stihli jsme odehrát pouze dvě kola a opět došlo ke zpřísnění vládních opatření a zákazu tréninkové činnosti. Tyto opatření bohužel trvají v podstatě do dnešních dní, kromě krátkodobého částečného uvolnění, kdy jsme i přes studené a vlhké počasí uspořádali pro mladší žáky několik tréninkových jednotek na venkovním hřišti u ZŠ Jana Železného v Prostějově. V současné době je opět úplný zákaz tréninkové činnosti, takže všichni čekáme, jak se bude pandemie vyvíjet.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům,, rodičům a trenérům za usílí a nasazení v tomto nelehkém roce a doufám, že v novém roce 2021 se situace výrazně zlepší a budeme moci opět naplno trénovat a hrát.

 

Házené zdar

 Miroslav Zacpal

 

vanoce HFP hazena klub

Nové opatření vlády

Dne 30. 10. 2020 Vláda ČR prodloužila mimořádný stav v ČR do 20. listopadu. Současně s prodloužením mimořádného stavu také prodloužila platnost mimořádných opatření, jejichž součástí je i zákaz využívání vnitřních sportovišť a omezení venkovních sportovišť na 2 osoby. Tím nám také znemožnili trénovat. Bohužel musíme tato opatření respektovat a tím se nám přesunuje začátek možných tréninku po 20. 11. 2020. Tedy alespoň prozatím. Všichni doufáme, že je to poslední omezení a po tomto datu už budeme opět pokračovat ve sportovních aktivitách. Zatím se neví, jaká bude forma pokračování v rozehraných soutěžích, ale to se určitě včas dozvíme od OLKSH.

 

Tak všem našim členům přeji trpělivost a už se těším až se uvidíme na trénincích.

Vážení sportovní přátelé,

v pondělí 12. 10. 2020 vyhlásila vláda ČR nová mimořádná opatření v souvislosti s pandemií Covid-19. Tato opatření mimo soutěžních utkání jž ovlivňují i tréninky. Sice je stále možno trénovat ve venkovních prostorách (venkovní hřiště), ale došlo k omezení shromažďování osob, dle nových nařízení je povoleno max. 6 osob. Tím tréninky přestávají dávat smysl, jelikož při 2 trenérech by bylo možné mít na tréninku pouze 4 hráče. Proto od dnešního dne přerušujeme tréninkovou činnost, zatím do 3. 11. 2020. Do tohoto dne mají platit mimořádná opatření, ale je otázkou, jestli to bude pravda. Na tato mimořádná opatření můžeme mít každý rozdílné názory, ale musíme je respektovat, jako klub i jako jednotlivci. Vedení klubu doufá, že tato mimořádná situace brzy skončí a my se budeme moci vrátit zpět k tréninkům a soutěžním utkáním.

  data web znacky upravujici prednost P6.fill.x220.y140.r0.q85.nr0.me2.png.bcFFFFFF.offset x50.offset y50

 

Tabulka - LOLK mladší žáci

Reklama

............................................................................................................

Základní informace

SK HFP Prostějov z.s.  ...........   Kancelář klubu:  
Dr. Horáka 2, 796 01 Prostějov     nám. U Kalicha 2, 796 01 Prostějov  
IČ: 075 22 991     (budova TJ Sokol II Pv - 2. patro)  
DIČ: CZ07522991       
Tel.: 588 882 911       
Tel.: 792 218 278       
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.